Неділя, 25.08.2019, 09:31
Приветствую Вас Гість | RSS

Відзначення 200-річчя Т.Г. Шевченка

Надбання педагогів

Тест за творчістю Шевченка

Назва: Тест за життям і творчістю Т.Г.Шевченка

Опис: Тестові завдання з перевірки життєвого та творчого шляху Тараса Шевченка, представлені у вигляді електронної презентації.

Завантажити

Урок літератури 7 клас

Назва: Урок української літератури(7 клас) та презентація до нього, присвячений вивченню творчості Т.Г.Шевченка.

Опис: Розробка уроку української літератури для 7 класу з теми «Тарас Шевченко. «Заповіт» – твір, що єднає минуле, теперішнє і майбутнє». До уроку створена презентація.

Завантажити

Урок літератури 9 клас

Назва: Урок української літератури(9 клас) із вивчення творчості Т.Г.Шевченка з дидактичним матеріалом.

Опис: Розробка уроку української літератури для 9 класу з теми «Поема-містерія «Великий льох» у контексті національної ідеї. Художня оцінка діяльності Б.Хмельницького в поезії-епілозі «Стоїть в селі Суботові». До уроку розроблено дидактичний матеріал, електронні презентації.

Завантажити

Урок мови 7 клас

Назва: Розробка уроку української мови (7 клас)

Опис: Розробка уроку української мови для 7 класу з теми «Письмовий твір-опис пам’ятки історії та культури на основі особистих спостережень». Під час уроку учні створюють твір-опис пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Харкові. Виховною метою уроку є виховвання поваги до рідного міста, до визначного поета-пророка українського народу – Т.Г. Шевченка.До уроку додається презентація.

Завантажити

Урок мови 9 клас

Назва: Розробка уроку української мови (9 клас).

Опис: Розробка уроку української мови для 9 класу з теми «Складне речення зі сполучниковим і безсполучниковим зв’язком». Культурологічна лінія уроку: рання творчість Т.Г. Шевченка. Однією із цілей уроку є формування в учнів естетичних смаків, інтересу до творчості Тараса Шевченка.

Завантажити

Літературна композиція з презентацією

Назва: Сценарій літературної композиції з презентацією вчителя української мови та літератури Валківського ліцею Коляди Т.В.

Опис: Сценарій літературної композиції «Поет і кохання», присвяченої життю і творчості Т.Г.Шевченка. Композиція підготовлена вчителем української мови та літератури Валківського ліцею Колядою Т.В., може бути використана під час проведення уроків або позакласних заходів із відзначення 200-річчя Кобзаря. Композиція супроводжується презентацією.

Завантажити

 

Матеріали вчителів ХЗОШ 164

Назва: Розробки уроків та позакласних заходів учителів української мови та літератури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №164

Опис: Розробки позакласних заходів: «Тарас Шевченко – провісник долі України»; «Біблійні мотиви і пророцтво майбутнього у творчості Тараса Шевченка»; «Тарас Шевченко – художник»; театралізованого уроку української літератури для 9 класу з теми «Інтимна лірика Тараса Шевченка», які підготували та використовують у навчально-виховному процесі вчителі Харківської загальноосвітньої школи №164.

Завантажити

 

Презентація_Кобзареві струни

Назва: Презентація до висвітлення життя і творчості Т.Шевченка, розроблена вчителем української мови та літератури Валківського ліцею Колядою Т.В.

Опис: Презентація до висвітлення життя і творчості Т.Шевченка «Кобзареві струни», підготовлена вчителем української мови та літератури Валківського ліцею Колядою Т.В., може бути використана під час проведення уроків або позакласних заходів із відзначення 200-річчя Кобзаря. Презентація представляє творчість Кобзаря у вигляді тринадцяти струн – тематичних напрямків творчості митця.

Завантажити

 

Рекомендації до вивчення поем Шевченка

Назва: Методичні рекомендації до вивчення поем Т. Шевченка «Катерина» і «Наймичка»Хавіної С. Я., учителя української мови та літератури Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №170.

Опис: Методичні рекомендації до вивчення поем Т. Шевченка «Катерина» і «Наймичка» у 9-му класі, підготовлені вчителем української мови та літератури Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №170 Хавіною С.Я. Рекомендації базуються на використанні тексту поеми І.Я.Франка «Сурка» для порівняльного аналізу, у якій автор опоетизовує велику любов матері до своєї дитини.

Завантажити

 

Урок учителя ХЗОШ_100

Назва: Урок української літератури(9 клас) учителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 Хаустової С.Г.

Опис: Розробка уроку української літератури для 9 класу з теми «Поема-містерія «Рушник Т.Г.Шевченкові. Виразне читання. Декламування поезій Т. Шевченка», підготовлений учителем Харківської загальноосвітньої школи №100 Хаустовою С.Г., спрямований на виховання любові до рідного слова, до творчості Кобзаря.

Завантажити

 

Вивчення Шевченка в 5 класі

Назва: Уроки української літератури в 5 класі, присвячені вивченню творчості Т.Г.Шевченка.

Опис: Уроки української літератури в 5 класі, присвячені вивченню творчості Т.Г.Шевченка, які підготувала та використовує в навчально-виховному процесі вчитель Токарівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дворічанської районної ради Ковальова З.Є. Уроки входять до теми «Рідна Україна. Світ природи».

Завантажити

 

Матеріали вчителів Первомайської ЗОШ №7

Назва: Матеріали до вивчення творчості Т.Г.Шевченка в основній школі.

Опис: Матеріали до вивчення творчості Т.Г.Шевченка в основній школі, які підготували та використовують у навчально-виховному процесі вчителі Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7.

Завантажити

Літературно-музична композиція Шлях до Тараса

Назва: Літературно-музична композиція «Шлях до Тараса».

Опис:  Сценарій літературно-музичної композиції «Шлях до Тараса», розроблений учителем комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г.Короленка» Харківської обласної ради Солодовніковою Т.О.

Завантажити

Урок учителів Первомайської ЗОШ №1

Назва: Урок за творчістю Т.Г.Шевченка в основній школі.

Опис:  Урок за творчістю Т.Г.Шевченка в основній школі, який підготували та використовують у навчально-виховному процесі вчителі Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Завантажити

Богодухівська гімназія

Назва: Тести для контролю знань учнів під час вивчення творів Т.Г.Шевченка в 6-8-х класах.

Опис:  Тестові завдання з перевірки життєвого та творчого шляху Тараса Шевченка розроблені вчителем Богодухівської гімназії №1 Грищенко В.А. Тести призначені для контролю знань в умовах особистісно зорієнтованого навчання та охоплюють теми з вивчення творів Т.Г.Шевченка в 6-8 класах. Вони забезпечують диференційований підхід до кожного учня, дають можливість вибору рівня складності завдання.

Завантажити

Сценарій виховного заходу, присвяченого творчості Т.Г.Шевченка.

Назва: Тести для контролю знань учнів під час вивчення творів Т.Г.Шевченка в 6-8-х класах.

Опис:  Сценарій літературного вечора, присвяченого мистецькій спадщині Т.Г.Шевченка, за темою «Скарби мистецького світу Тараса Шевченка». Розроблено вчителем української мови та літератури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 157 Приходько В.В.

Завантажити

 

 

 

Меню сайту
Форма входу

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архiв записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0