Понеділок, 22.10.2018, 04:04
Приветствую Вас Гість | RSS

Відзначення 200-річчя Т.Г. Шевченка

Iнтернет Форум

Главная » Статьи » Особливості вивчення спадщини Тараса Шевченка

В категории материалов: 9
Показано материалов: 1-9

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Янко Світлана Станіславівна, учитель української мови та літератури Мелихівського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ) Нововодолазького району

Анотація. У статті розповідається про Т.Г.Шевченка – геніального поета соєї епохи. Велика увага приділяється невичерпній криниці творчості в баченні сучасних нащадків. Подається короткий огляд творчості митця слова, згадується про «Буквар» – лебедину пісню Т.Шевченка. Вибірково аналізуються поезії, наголошується на світовому значення творчості Великого Кобзаря та вшанування пам’яті пророка.

 

 

Особливості вивчення спадщини Тараса Шевченка | Переглядів: 257 | Додав: hano | Дата: 06.05.2014 | Коментарі (0)

Томашук Лідія Василівна, учитель української мови та літератури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №128

Анотація. У статті висвітлюються відомості про яскраву зірку – Тараса Григоровича Шевченка – славу і гордість українського народу, одного із найвидатніших письменників світу. Його ще називають Великим Кобзарем, генієм українського народу, захисником прав знедоленого люду.

 

 


Толкачова Світлана Іванівна, учитель української мови та літератури Харківської гімназії №152

Анотація. Стаття присвячена вшануванню пам’яті Тараса Шевченка в монументальному мистецтві України та зарубіжжя. Робота узагальнює відомості про створення пам’ятника Кобзареві в місті Харкові, в містах і селах Слобожанщини, має практичне й пізнавальне значення: поглиблює знання про вітчизняне скульптурне мистецтво, виховує любов і повагу до геніальних творців української культури.

 

 


Полєшко Олена Георгіївна, учитель української мови та літератури Харківського ліцею №89

Анотація. У статті висвітлюється стан музичної Шевченкіани та сучасний підхід до вивчення творчості Т.Г.Шевченка за посередництва музики та комп’ютерних технологій

 

 


Петухова Ганна Миколаївна, вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 Харківської міської ради»

Анотація. Стаття розкриває можливості використання спадщини Тараса Григоровича Шевченка в роботі з дітьми дошкільного віку, залученню їх до глибин Шевченківської мудрості, розкриття ідейного змісту творів, формування розуміння Шевченка як генія, найвидатнішої постаті в історії України.

 

 


Білоус Ірина Іванівна, учитель української мови та літератури Коротичанського ліцею

Анотація. Представлена науково-дослідницька робота це своєрідна лінгвістична розвідка, метою якої є виявлення специфічних, індивідуально-неповторних рис ідіостилю Т. Шевченка.

 

 


Істоміна Світлана Никонівна, учитель української мови та літератури Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 101

Анотація. У статті розповідається про те, яких жінок зустрічав поет у своєму житті, мріяв про сім’ю, оселю, але залишався при цьому нещасний і самотній

 

 


Колесникова Оксана Володимирівна, директор ХЗОШ №38, Мерцалова Юлія Павлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ХЗОШ №38

Анотація. У статті з досвіду роботи Харківської загальноосвітньої школи фрагментарно представлено виховний та мотиваційний потенціал предметних декад, що мають свої особливості – як з позицій організаційно-педагогічних (управлінських), так і щодо змістовного наповнення. Як приклад наведено проведення декади початкових класів «Шляхами Кобзаря», яка дає дітям «відчуття значущості події», до якої вони з радістю готуються разом із дорослими, в неформальних (позаурочних) умовах виявляючи свої знання, підкреслюючи власні пізнавальні інтереси.

 

 


Никоненко Надія Олександррівна, директор Берецького НВК Первомайського районну

Анотація. У статті досліджується основні тенденції літературознавчих студій щодо вивчення творчості Т.Г.Шевченка, дослідження ролі біографії письменника у створенні жіночих образів.

 

 


Меню сайту
Форма входу

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0