Понеділок, 23.04.2018, 12:25
Приветствую Вас Гість | RSS

Відзначення 200-річчя Т.Г. Шевченка

Підсумки фестивалю ораторів

Інформація про підсумки проведення фестивалю ораторського мистецтва

у 2013/2014 навчальному році

 

24 жовтня 2013 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!». У ньому взяли участь 44 учні 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області та 4 учні інтернатних навчальних закладів.

Учасники Фестивалю в І турі представили свої виступи із запропонованої теми. У ІІ турі автори найкращих виступів склали діалоги за висловами Т.Г.Шевченка.

За підсумками І та ІІ турів оргкомітетом Фестивалю визначено 6 переможців і 10 лауреатів.

Переможцями стали:

І місце – Яковенко Артем, учень 11 класу Покотилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Харківської районної ради Харківської області;

ІІ місце – Макаренко Наталія, учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – Рудик Катерина, учениця 10 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золочівської районної державної адміністрації Харківської області;

            ІІ місце – Яковенко Валерія, учениця 11 класу Безлюдівського юридичного ліцею Харківської районної ради Харківської області;

ІІІ місце – Дяченко Олександра, учениця 11 класу Харківської гімназії імені М.В.Ломоносова №46 Харківської міської ради Харківської області;

            ІІІ місце – Кожевникова Оксана, учениця 11 класу Лозівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад №8» Лозівської міської ради Харківської області.

Лауреати фестивалю:

1.      Шестопалова Альона, учениця 11 класу Великобурлуцького ліцею Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області;

2.      Братченко Олег, учень 10 класу Безруківського НВК Дергачівської районної ради Харківської області;

3.      Курочкін Сергій, учень 11 класу Комсомольської гімназії №2 Зміївської районної ради Харківської області;

4.      Мартинович Дар'я, учениця 10 класу Новопарафіївського НВК Кегичівської районної ради Харківської області;

5.      Муха Катерина, учениця 11 класу Наталинського НВК Красноградської районної ради Харківської області;

6.      Дикун Вікторія, учениця 11 класу Краснокутської гімназії Краснокутської районної ради Харківської області;

7.      Ткаченко Владислав, учень 11 класу Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Куп’янської міської ради Харківської області;

8.      Приходько Кирило, учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №150 Харківської міської ради Харківської області;

9.      Москалець Вікторія, учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради Харківської області;

10.  Мартіросян Дарина, учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48 Харківської міської ради Харківської області;

 

Меню сайту
Форма входу

Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архiв записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0