Субота, 23.09.2017, 05:02
Приветствую Вас Гість | RSS

Відзначення 200-річчя Т.Г. Шевченка

Підсумки фінального етапу

Інформація про переможців фінального етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

15 лютого 2014 року відбувся фінальний етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 20 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 3 учні професійно-технічних навчальних закладів і 18 студентів вищих навчальних закладів.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2014 року №516 «Про підсумки ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» переможцями від Харківської області стали 13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 2 учні професійно-технічних навчальних закладів і 9 студентів вищих навчальних закладів:

І місце

Кисловська Дар’я – учениця 5 класу Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія»;

Саргсян Евеліна – учениця 8 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17;

Назаренко Оксана – учениця 9 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області;

Набока Артем – учень 10 класу Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 160;

Сорока Олена – студентка Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

 

ІІ місце

Діхтяр Ельвіра – учениця 5 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 104;

Коваленко Валерія – учениця 5 класу Харківського ліцею №141;

Завада Марія – учениця 6 класу Пісочинського колегіуму Харківської районної ради Харківської області;

Бажинова Дарина – учениця 7 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17;

Псьота Тетяна – учениця 9 класу Пісочинського колегіуму Харківської районної ради Харківської області;

Івашенюк Дар’я – студентка Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди;

Тягло Владислав – студент Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

 

ІІІ місце

Абу Еслех Діана – учениця 7 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123;

Солодовидченко Світлана – учениця 10 класу Солоницівської гімназії №3 Дергачівської районної ради Харківської області;

Танчак Альона – учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 156;

Чернікова Валеріяучениця 11 класу Харківської гімназії № 152;

Горич Інна – учениця Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Люботинської міської ради Харківської області;

Карпенко Антон – учень Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Люботинської міської ради Харківської області;

Бугров Микола – курсант Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

Чеботарьов Микита – курсант Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

Лабетова Вікторіястудентка Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди;

Лоза Оксана – студентка КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради;

Луцюк Катерина – студентка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого м. Харкова;

Прорвіна Євгенія – студентка Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

 

 

 

 

Кротова, 731-46-93

Меню сайту
Форма входу

Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архiв записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0